DM
In Aken zitten verschillende filialen van de DM. Zelf ga ik altijd naar het filiaal op de Ursulinerstraße. Dat is tegenover de Elisenbrunnen. Niet te missen als je in Aken bent! Ik kies voor dit filiaal, niet alleen omdat deze erg groot is. Maar ook ligt deze op de weg terug naar het station. Al ben ik er achter gekomen dat ze niet alles verkopen wat er online wordt aangeboden.
Altijd als ik naar de DM ga, maak ik een boodschappenlijstje met lichaamsverzorging die ik nodig heb, zoals gezichtsmaskers en gezichtsverzorging. Maar ik maak ook een wenslijstje. Hierop staan allemaal (make up) producten die ik graag wil. Zo stond er deze keer make up van BH Cosmetics en 183 Days op mijn lijstje.
Sephora
In december 2018 heb ik Düsseldorf kennisgemaakt met Sephora. Het was toen erg druk, dus ik had niet echt de gelegenheid om op mijn gemak te rond te kijken. Gelukkig zit er ook een Sephora Shop-in Shop in Galeria Kaufhof (Adalbertstraße 20-30)! Natuurlijk moest ik hier heen. Omdat ik vorige keer wat overwhelmed was door alle keus, heb ik op de website van Galeria Kaufhof gekeken wat ze allemaal van Sephora verkopen en zo een wenslijstje gemaakt. Zo stonden er verschillende lipsticks op, maar ook een oogschaduw palette en een blush stick. Mijn focus lag op het eigen merk, maar ze verkopen er ook Marc Jacobs, Milk, KVD Beauty en Tarte. Ik had zoveel over dat merk gehoord, daar moest ik wat van hebben. Ik werd heel vriendelijk geholpen: behulpzaam maar niet pusherig.Müller
Op de Grosse Kölnstraße 68 -72 vind je Müller. Een luxere parfumerie waar ze high end verkopen, maar ook budget vriendelijke merken zoals essence, Catrice en Sleek (veel meer dan dat er in Nederland verkocht wordt). Hier heb ik een, voor mij nieuw, merk gevonden: Miss Lyn.
Wat een schattige verpakkingen heeft Miss Lyn! Het doet mij een beetje denken aan de kunststroming PopArt, maar dan ik zachtere kleuren. Er was één product dat er voor mij uitsprong. En nee, dat waren niet de lipsticks! Nee, het was de blush!
TK Maxx
Ook TK Maxx zit in Aken ((Adalbertstraße 66). Ik liep er toevallig langs en moest wel even naar binnen. En ik ben blij dat ik dit gedaan heb! Zo vond ik namelijk make up van Karl Lagerfeld! Bij Douglas had ik deze collectie gezien, maar niet gekocht vanwege de hoge prijs (€55 voor een oogschaduw palette). Nu was het palette zéér fijn geprijsd. Geen verassing dat ik hem gekocht heb lijkt me! Ze hadden ook een set met kwasten, die kon ik echt niet laten liggen. Wat me gelijk op viel aan de TK Maxx in Aken was hoe ruim én vooral hoe netjes schoon het er was. Vooral de make up. Negens lagen open verpakkingen! Dat is hier wel anders!Rossmann
Een andere bekende drogist. Deze ben ik alleen even in geweest op het station, maar ik heb niets gekocht.
Natuurlijk komen van al mijn aankopen reviews online in de loop van de komende maanden, zo stay tuned!
Wat zijn jouw must have winkels of merken als je gaat shoppen in Duitsland?




Het scheelt inderdaad zoveel als je over de grens gaat shoppen.
BeantwoordenVerwijderenWat enig die verpakking met de kat! Alleen al daarom zou ik het wel willen hebben!
Ik ben heel benieuwd wat je van de Balea primer vind!
Het is dat het voor mij te ver is, anders zou ik vaker gaan!De vormgeving is ook een van de redenen dat ik de Karl Lagerfeld oogschaduw palette gekocht heb. De primer heb ik een keer gebruikt en mijn eerste ervaring is goed
VerwijderenIk ben afgelopen december naar Duitsland geweest en die winkels zijn inderdaad fantastisch!
BeantwoordenVerwijderenJa he?! Ik vind jammer dat ik zo ver woon van de grens
Verwijderen