
Toen ik het persbericht over de EYEconista Lash Millionizer Volume Mascara van Catrice las, werd ik gelijk enthousiast. De mascara werd omschreven als:
Deze mascara is een all-rounder die zorgt voor volle, lange en perfect gekrulde wimpers. Deze mascara behoort tot het standaard assoritment. Cartrice beloofd volume, lengte en krul die dag én nacht houdt. De speciale borstel zorgt er voor dat elke individuele wimperhaar bedekt wordt en dat het voor een fascinerende open blik effect zorg. En het mooiste van alles: zonder te klonteren!
Toen de mascara in de winkel lag, moest ik deze natuurlijk meenemen om uit te proberen. Ik draag deze mascara nu al een paar weken en kan daarom ook mijn eerlijke mening geven over deze mascara.
Zoals je op de onderstaande foto kan zien, zijn mijn wimpers zichtbaar langer en voller. Ik heb een mooie wakkere oogopslag. En dat al na één laagje! De vorm van het borsteltje is wat anders dan ik gewend ben: half rond. Tot mijn verbazing werkt dit fijn: alle wimperharen worden zo meegenomen. De mascara klontert niet. Dat is natuurlijk ook een plus. De vormgeving is mooi: de huls is bronskleurig met in het zilver de naam van de mascara. De huls is vrij massief, daar moest ik wel een beetje aan wennen.
Mijn conclusie? Ik ken me helemaal vinden in hoe Catrice deze mascara omschrijft en wat mij betreft is niet een limited edition, maar een blijvertje in de collectie van Catrice!
Oehh ik ga deze mascara straks gelijk fotograferen, mooi effect en leuk betaalbaar x
BeantwoordenVerwijderendaar ben ik het helemaal mee eens! wat vind jij er van?
VerwijderenZiet er goed uit op je wimpers!
BeantwoordenVerwijderenDank je. Ik ben ook erg onder de indruk van het resultaat
VerwijderenDeze mascara lijkt me ook enorm fijn. Helaas was deze hier al uitverkocht!
BeantwoordenVerwijderenDat is balen! Misschien kan je de mascara nog online bestellen?
Verwijderen