Mijn go to blush kleur is roze: van baby roze tot fel roze. Ook draag ik wel eens een peach blush. Maar een tijdje geleden had ik een gekke bui. Ik wilde een blush die mooi staat bij mijn paarse jurk en de Embedded in Burgundy en de Eye Shadow x 9 Burgundy Times Nine (helaas niet meer te koop) oogschaduw palettes van MAC. En toevallig was ik in Amsterdam * knipoog* Dus op naar de MAC Pro Store voor advies.
MAC Blush Breath of Plum
Toen ik aan een van de MUA's die bij MAC werken vertelde waar ik opzoek naar was, wist ze gelijk een blush die aan mijn wens voldoet. En dat is de Sheertone Blush in de kleur Breath of Plum.
M·A·C Sheertone Blush is een ultrafijn geperst poeder dat in één veeg een natuurlijk ogende kleur aan de wangen geeft. Deze zijdezachte formule biedt een transparante, opbouwbare dekking en een natuurlijke finish. Brengt gelijkmatig aan en hecht zich licht aan de huid.
Toen ik de blush zag, moest ik even slikken. Het is best een opvallende kleur. Ik heb toen de blush geprobeerd en ik was er gelijk weg van. Wat een bijzonder tint is dit! De blush is gemakkelijk aan te brengen en blend mooi met de huid. De pigmentatie is van de blush is erg goed. Wat ook fijn is, is dat de blush goed opbouwbaar is qua intensiteit. Ondanks mijn eerste aarzelingen, ben ik blij dat ik deze blush gekocht heb.
Zou jij deze tint blush durven dragen?
Verkrijgbaarheid
De MAC Sheertone Blus kost €34 en is natuurlijk te koop in de MAC Pro Store in Amsterdam. Maar natuurlijk ook online bij MAC. Verder kan je de blush kopen bij o.a Douglas zowel in de winkel als online.
Ik heb deze link even doorgegeven aan mijn vrouw, want die is dar toevallig naar op zoek.
BeantwoordenVerwijderenDat is een opvallende kleur, maar ik vind de tint wel mooi. Ik heb zelf een roodgekleurde huid, dus voor mij zou het te roze zijn.
BeantwoordenVerwijderenZiet er echt een prachtige kleur uit.
BeantwoordenVerwijderenWauw, wat een prachtige kleur blush is dit van MAC! Ik ga hem even onthouden en een keer swatchen in de winkel.
BeantwoordenVerwijderen