dinsdag 18 maart 2025

Review: By Dash Beauty Lashes

Op zaterdag 8 maart was het internationel vrouwen dag. Een dag om te vieren welke vooruitgang er is geweest voor rechten van de vrouw. Maar het is ook een dag om stil te staan bij de problemen en uitdagingen die vrouwen tegenwoordig (helaas) nog steeds ondervinden. Om deze dag te vieren verraste het mooie Nederlandse beauty merk By Dash Beauty verschillende vrouwen met een prachtig pakket. Benieuwd wat ik ontvangen heb? Dat lees en zie je in dit artikel!


By Dash Beauty

Pakjes van By Dash Beauty uitpakken is altijd een feestje. Zo ook deze keer! Toen ik het roze By Dash Beauty vloei papier open maakte zag ik een paar hele mooie verassingen liggen! Zo zat er een heel lief kaartje in, een heerlijk grote roze koek in de vorm van een hartje waarop By Dash Beauty stond (deze was echt super lekker), een mooie licht roze roos (deze krijgt een mooie plekje in mijn beauty kamer), informatie over de verschillende lasjes en er zat een doosjes met prachtige 


Falsh lashes

De wimpers van By Dash Beauty zijn gemaakt van 3D Faux Mink. Dit houdt in dat ze niet gemaakt zijn van echte mink haren. Hierdoor zijn de wimpers vegan vriendelijk en ze zijn cruelty free! De wimpers hebben een doorzichtige band hierdoor vermengen ze mooi met jouw eigen wimpers en zijn lichtgewicht. Waardoor ze comfortabel zijn om te dragen. Bovendien kan je de wimpers meerdere malen gebruiken. Tot maar liefst 20 keer! Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe je dat doen, dat lees je hier.


By Dash Beauty heeft drie verschillende stijlen halve wimpers. Ik heb de stijl Seduction gekregen:

Transformeer naar verleidelijke schoonheid met onze Seduction halve wimpers van By Dash Beauty. Deze wimpers staan bekend om hun subtiele volume, waardoor ze perfect zijn voor zowel dagelijks gebruik als voor een verleidelijke avond uit. Ze voegen een prachtige dimensie toe aan je wimpers, waardoor je een subtiele, maar toch intense oogopslag creëert die bewondering wekt. Of je nu je alledaagse look een boost wilt geven of jezelf wilt klaarmaken voor een verleidelijke avond uit, deze wimpers passen naadloos bij jouw stijl en de gelegenheid. Laat je ogen altijd stralen in verleidelijke schoonheid.

Vanwege mijn slechte visus lukt het mij helaas niet om nep wimpers te dragen. Ik kan helaas dus niets vertellen over hoe gemakkelijk de wimpers zijn aan te brengen, hoe makkelijk ze te verwijderen zijn en hoe lang je er mee doet. Wat ik wel kan vertellen is, is dat de nep wimpers in een mooi roze doosje komen met een doorzichtige deksel. Handig dat ze het doosje roze hebben gemaakt, zo zie je gelijk dat het een ander type wimpers zijn. Aangezien de hele wimpers in een zwart doosje zitten. De wimpers voelen heerlijk zacht aan.


Gebruik jij wel eens nep wimpers?


Verkrijgbaarheid

De halve wimpers Seduction koste €14,95 en zijn te koop bij By Dash Beauty Ik heb een leuke kortingscode voor je: als je via deze link besteld, ontvang je een leuke korting op je bestelling. Je kunt ook de code Tessa15563 gebruiken voor een leuke korting


* Disclaimer: dit artikel bevat producten die ik ontvangen heb van een merk/bedrijf. Dit beïnvloed mijn mening niet*

6 opmerkingen:

  1. Bedankt voor het delen lieve Tessa!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Nep wimpers is niets voor mij te veel gepriegel. Bij ander vind ik het mooi, als het niet zichtbaar is.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat een beeldschone verpakking! Ik wordt er helemaal blij van.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat een leuk pakketje. Ik krijg nooit zoiets haha...

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Dat zag er weer super mooi uit.
    Ik zelf heb het al eens geprobeerd, maar het mislukt steeds om deze aan te brengen.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Ze lijken op de foto vrij intens/vol, zelf zou ik voor dagelijks gebruik voor subtielere gaan. Ik draag elke dag falsies :) Ik gebruik de wimpers van LashBabe, die blijven zo'n 2 weken zitten en zijn herbruikbaar. Ideaal! Daarvoor heb ik een aantal jaren wimper extensions gehad.

    BeantwoordenVerwijderen

Wat leuk dat je reageert op mijn artikel. Ik zal je reactie zo snel mogelijk plaatsen. Met een persoonlijke reactie van mijzelf. Laat je wel je naam achter? Anonieme reacties vind ik zo onpersoonlijk en plaats ik daarom niet.

Review: NYX This is Milky Gloss!

Een tijdje geleden heb ik een nieuwe lipgloss van NYX Professional Makeup gekocht: This is Milky Gloss! Tegenwoordig draag ik weer wat vaker...