Niet zo gek lang geleden kwam ik een, voor mij, nieuw lipproduct tegen: de NYX Smooth Whip Lip Cream. Het is geen lipstick, maar ook geen lipgloss. Maar wat voor soort lipproduct is het dan wel? Dat en wat ik er van vind, lees je in deze review!
Ik vind de naam erg interessant, maar ik heb totaal geen idee wat voor soort lip product het nu precies is. Gelukkig legt NXY het helder uit:
GA VOOR GLADDE PERFECTIE! Maak kennis met de Smooth Whip Matte Lip Cream: een unieke formule in felle kleuren, voor ongelofelijk zachte lippen. De hele dag lang worden de lippen gehydrateerd en voelen ze heerlijk zacht en comfortabel aan. Ga voor levendige en verrukkelijk zachte tinten met een aangename matte finish. Zachte lijnen! Zachte lippen! Zachte kleur! Zacht, zacht en nog eens zacht! SMOOTH WIP OVERDOSIS!
De applicator is zoals ik van NYX gewent ben: een deertoe vorm. Hierdoor kan je de lip cream gemakkelijk aanbrengen. Wat gelijk opvalt als je de lip cream aanbrengt, is dat elke lip cream een geurtje heeft. Zo ruikt Teddy Fluff naar koffie en heeft BDay Frosting een zoete chemise geur. Waar Kitty Belly naar ruikt, kan ik niet goed plaasten. Gelukkig is geur niet meer aanwezig waar je de lip cream aanbrengt op de lippen!
De NYX Smooth Whip Lip Cream is een matte cream lipstick die niet droog aanvoelt op de lippen. Daarbij is de lip cream gemakkeijk aan te brengen en voelt aangenaam aan op de lippen. De pigmentatie is erg goed, hetzelfde geldt voor de houdbaarheid. Al is het wel aan te raden om na een maaltijd de lip cream bij te werken.
Welke tint spreekt jouw het meeste aan?
Verkrijgbaarheid
De NYX Smooth Whip Lip Cream kost €8,95 en is onder andere te koop bij Etos, Douglas en Kruidvat.
NYX heeft echts kwaliteitsvolle lippenstiften in verschillende soorten. Ikzelf heb er dan ook een paar. Ik vind ze voornamelijk geweldig omdat ze heel lang kleurvast blijven. Dit merk is dan zeker een aanrader.
BeantwoordenVerwijderenIk vind vooral de kleuren heel mooi.
BeantwoordenVerwijderenVroeger zou ik zo lipstick gebruikt hebben.
De donkerroze spreekt mij het meeste aan. Ik heb nog nooit een lippenstift van het merk gebruikt, maar wil ze wel eens proberen. Ben nog steeds op zoek naar eentje die lang blijft zitten
BeantwoordenVerwijderenDe donkerroze spreekt mij het meeste aan. Ik heb nog nooit een lippenstift van het merk gebruikt, maar wil ze wel eens proberen. Ben nog steeds op zoek naar eentje die lang blijft zitten
BeantwoordenVerwijderenDe donkerroze spreekt mij het meeste aan. Ik heb nog nooit een lippenstift van het merk gebruikt, maar wil ze wel eens proberen. Ben nog steeds op zoek naar eentje die lang blijft zitten
BeantwoordenVerwijderen